Ručne maľované obrázky zvierat z fotografie

Jemný obrázok domáceho zvieratka sa môže stať darčekom i milou spomienkou. Originálne ručne maľované akvarelové obrazy sú vždy pôvodné, pretože vznikajú z vašich fotografií a sú vyrobené ako ručná práca. Nie je to darček, aký by ste kúpili v najbližšom hypermarkete. Je to jediný originál, ktorý existuje. Nevyrobil ho stroj, nevznikol “ľahko”, ani “automaticky”. To je v dnešnej instantnej dobe cenné.

Maľujem takéto obrazy na objednávku a na tejto stránke si môžete pozrieť ukážky, ako to vyzerá. Vy dodáte fotografiu svojho psíka, mačky, vtáčika letáčika, alebo iného zvieratka a ja vám ju namaľujem.

Domáce zvieratá maľujem už dávno. Sú vďačným motívom, ktorý dokáže potešiť oko a vyvolať nejednu spomienku. Z dobrej fotografie tak môže vzniknúť akvarelový obrázok, ktorý poteší v detskej izbe, alebo ako darček.

Akvarelové obrazy sa hodia na stenu v jemne zariadenom interiéri. Spravidla majú menej agresívnu farebnosť. 

Pri pohľade zblízka vidíme jednotlivé ťahy štetca, z ktorých sa skladá obraz.

Pri maľovaní podľa fotografie sa snažím čo najviac priblížiť predlohe. 

Darujte blízkym ručne maľovaný obrázok z fotografie

Nie som maliarka zvierat, ako by sa zdalo na prvý pohľad. Maľujem aj prírodu, alebo portréty ľudí. Sama však vlastním dva papagájiky a predtým som mala psa.

Pre deti zas môžem namaľovať miniatúrny obrázok – tento má necelých 7×7 centimetrov a súčasťou je aj maliarsky stojanček.

Darujte blízkym ručne maľovaný obrázok z fotografie

Darujte blízkym ručne maľovaný obrázok z fotografie