Ľubica Balentová

Maľujem akvarelové obrazy na objednávku. Z fotografií, alebo z dodaného motívu. Často maľujem detské portréty, svadobné dvojice, spomienkové obrazy z dovoleniek. Moje obrazy si môžete pozrieť, alebo objednať na:

Orientačné ceny:

  • Pri akvarelových obrazoch zvyčajne účtujem 50 eur za jednu tvár. Ak teda je na obraze dvojica, cena bude 100 eur. Cena je rovnaká pre všetky rozmery – malé obrazy sa maľujú ťažšie. V prípade, že súčasťou obrazu je aj zložitejšie pozadie, určíme cenu dohodou.
  • Poštovné a zabalenie je pri obrazoch niekedy komplikovanejšie, pohybuje sa okolo 10 až 15 eur. Pri osobnom odbere v Bratislave sa neplatí.
  • Cena je za samotný obraz na profesionálnom akvarelovom papieri. Rámovanie nie je v cene. Rámovanie si zabezpečuje zvyčajne ten, kto si obraz objednal – podľa preferencií aký rám chce. Viem síce dodať už zarámovaný obraz, ale nie poštou. Je veľké riziko poškodenia – rozbitím skla sa zničí aj samotný obraz.
  • Úhradu zvyčajne riešime bankovým prevodom na základe faktúry (živnosť, neplatca DPH).
  • Ak sa vám obraz nepáči, nebudem ho účtovať.
  • Na internetových stránkach zverejňujem len obrazy ktorých zadávatelia súhlasili s tým, aby som ich obraz zverejnila.

Ukážky niektorých obrazov na objednávku z roku 2018. Po kliknutí na obrázok sa dostanete na článok, kde píšem postup, ako som obraz maľovala.

 

Okrem toho občas maľujem ilustrácie do kníh. Napríklad pre knihu Jedálniček na chudnutie som navrhovala obálku.

Môžete navštíviť aj moje weby trendynechty.sk, alebo bibi.sk, alebo Facebook facebook.com/lubica.balentova

Pozrite si niektoré fotografie.

Ľubica Balentová